piątek, 19 października 2018

Część artystyczną apelu przygotowali uczniowie klasy IV B. Młodzi artyści słowem i piosenką wyrazili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie i troskę o dobro wychowanków. W swoim przemówieniu Pani Dyrektor Danuta Pawłowska mówiła o trudnej, ale także pięknej pracy nauczyciela, podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Pani Dyrektor wręczała także nagrody wyróżnionym nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym szkoły. Na zakończenie przedstawiciele samorządu szkolnego złożyli życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz wręczyli upominki. Uwieńczeniem uroczystości był występ szkolnego kabaretu:)))