Wojewódzki Konkurs Literacki i Plastyczny TPD

wtorek, 12 czerwca 2018

Wśród laureatów znalazły się Zuzia Czyż z kl. VIa (konkurs plastyczny) oraz Marysia Jezior - Pieczyńska z tej samej klasy (konkurs literacki).
Na wstępie imprezy odbyło się wręczenie odznak za zaangażowanie, wsparcie oraz aktywną działalność na rzecz dzieci.
Złotą odznakę zasłużonego działacza TPD otrzymała dyrektor szkoły Katarzyna Wojtkowiak, a srebrną wychowawczyni świetlicy szkolnej Mieczysława Burda.
Uroczystości towarzyszyła piękna scenografia i ładna oprawa muzyczna w wykonaniu uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Zielonej Górze.
Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe, a ich prace można zobaczyć w galerii muzeum. Atmosfera imprezy była niezwykle radosna, a uśmiech na twarzach dzieci przekonywał wszystkich, że są one szczęśliwe w dniu ich święta.
Spotkamy się znów już za rok, a wtedy będziemy obchodzić jubileusz 100 - lecia założenia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.