Korowód Solan 2018

wtorek, 12 czerwca 2018

Dzieci ubrane były w biało - czerwone stroje, przypominające nasze barwy narodowe.
Przemarsz kolorowego korowodu odbył się ulicami naszego miasta, a kończył się przed pomnikiem poświęconym "Bohaterom Walk o Polskę", gdzie wszystkich przywitał Prezydent miasta i podziękował za wielkie zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.
Wszyscy biorący udział w przemarszu uczniowie w nagrodę otrzymali talony na karuzelę i smakołyki.
Wydaje się nam, że wyglądaliśmy bardzo ładnie, kolorowo, patriotycznie i zapewne dobrze zaprezentowaliśmy się.
W ten właśnie sposób rozpoczęły się Dni Nowej Soli jak co roku, bogate w atrakcyjne występy znanych i ulubionych wykonawców muzycznych.