Wycieczka szkolna klas czwartych Szlakiem Piastowskim

wtorek, 12 czerwca 2018

Mieliśmy okazję obejrzeć wiele ciekawych miejsc., m.in. katedrę w Gnieźnie, Skansen Miniatur w Pobiedziskach oraz Poznań. W stolicy Wielkopolski zwiedzaliśmy Stare Miasto, rynek z ratuszem oraz najciekawszą atrakcję - trykające się na wieży ratuszowej koziołki.
Największe jednak wrażenie na nas zrobił Stadion INEA, a szczególnie miejsca niedostępne na co dzień dla kibiców.
Nocleg spędziliśmy w przepięknym trzygwiazdkowym hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym odległym 18 km od Poznania. Dla niektórych z nas było to niezwykłe przeżycie, bowiem po raz pierwszy byliśmy poza domem i musieliśmy sobie radzić w nowych warunkach. Wszyscy znakomicie przebrnęliśmy przez tę próbę.
Humor dopisywał każdemu, przeżyliśmy wiele wrażeń i emocji i zdobyliśmy ogromny bagaż nowych doświadczeń.
Była to udana wycieczka, mamy nadzieję, że za rok znów odwiedzimy ciekawe miejsca w naszym kraju.