Szkoła Podstawowa nr3 im. Juliana Tuwima w Nowej Soli - logo
Publiczna Szkoła - Julian Tuwim Lokomotywa
archiwum uroczystości aktualnosci certyfikaty nasi najlepsi dokumenty uczniowie kadra plan samorząd kontakt oferta historia zebrania kalendarz dzwonki programy podręczniki wspolpraca koła galeria inne szkolne nowa sól


Logo Polski Internet

Szkoła Promująca Zdrowie

"Nauczmy się na pamięć tego kraju..."

czwartek, 26 kwietnia 2018
Zamieścił(a): admin
odsłon: 262

Był to montaż słowno - muzyczny. Uczniowie spotykali się po lekcjach na licznych próbach, uczyli się tekstu, pięknego czytania oraz słów pieśni patriotycznych.
Występ w wykonaniu młodych i niedoświadczonych jeszcze uczniów należy zaliczyć do udanych. Towarzyszyła im nastrojowa muzyka, panował odświętny nastrój.
Apel zapoczątkował w szkole obchody 100 - lecia odzyskania niepodległości i był okazją do przypomnienia jednej z kart naszej bogatej i skomplikowanej historii.
Zadanie było trudne dla czwartoklasistów, ale wielkie zaangażowanie uczniów w przyszłości owocować będzie zapewne mniejszą tremą i lepszymi efektami scenicznymi.
Serdeczne podziękowania należą się rodzicom za przygotowanie dzieci oraz pani M. Burdzie za piękną scenografię i panu K. Wojtkowiakowi za oprawę muzyczną.


Zdjęcia można obejrzeć tutaj.

skomentuj