Akcja "Góra Grosza" w IVb

wtorek, 27 marca 2018

Celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Główną korzyścią z uczestnictwa uczniów w akcji jest efekt wychowawczy, który ma im uświadomić, że oddając choćby jeden grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej.
Czwartoklasiści bardzo chętnie włączyli się do akcji, przynosili monety, przeliczali je i wspólnie z wychowawczynią pakowali. Zawsze spotykaliśmy się w piątek po zajęciach lekcyjnych. Spotkania te miały także cel integracyjny - scalały bardziej nasz zespół klasowy.