Powiatowy Konkurs Recytatorski Pro Arte 2018

wtorek, 20 marca 2018

W grupie wiekowej IV - VI uczennica kl.V Kamila Gryglewicz znalazła się wśród wyróżnionych i jako jedyna ze szkół z terenu Nowej Soli i z Nowosolskiego Domu Kultury została nagrodzona tym zaszczytnym wyróżnieniem.
Kamila miała bardzo trafnie dobrany utwór pt. "W cukierni" i w piękny sposób go recytowała, czym wzbudziła zachwyt licznie zebranej widowni. Stworzyła specyficzne napięcie oraz oczarowała wszystkich.
To było niemal profesjonalne, wręcz doskonałe wykonanie utworu, za co otrzymała wiele braw.
Jest to spory sukces Kamili , która włożyła bardzo dużo pracy, aby wypaść jak najlepiej. Konkurencja była duża, więc zdobycie wyróżnienia cieszy jeszcze bardziej.
Życzymy powodzenia w przyszłym roku i kolejnych udanych występów recytatorskich!