Dzień Chłopaka w kl. IVb

poniedziałek, 02 października 2017

Dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów małą niespodziankę: wykonały ich portrety, które im wręczyły. Niektóre prace były bardzo ciekawe, wzbudziły duży podziw i bardzo się wszystkim podobały. Były też indywidualne, nietuzinkowe życzenia oraz coś słodkiego. Po raz pierwszy czwartoklasiści w tak miłej atmosferze obchodzili ten niezwykły dzień, byli niezmiernie zadowoleni, obiecali też, iż będą go świętować w następnych latach.
Obecnie dziewczynki czekają z utęsknieniem na swoje święto, a chłopcy zapewne ich zaskoczą swoją pomysłowością i z wielką pompą będziemy obchodzić Dzień Kobiet.