Szkoła Podstawowa nr3 im. Juliana Tuwima w Nowej Soli - logo
Publiczna Szkoła - Julian Tuwim Lokomotywa
archiwum uroczystości aktualnosci certyfikaty nasi najlepsi dokumenty uczniowie kadra plan samorząd kontakt oferta historia zebrania kalendarz dzwonki programy podręczniki wspolpraca koła galeria inne szkolne nowa sól


Logo Polski Internet

Szkoła Promująca Zdrowie

Ognisko integracyjne klasy IV b

piątek, 29 września 2017
Zamieścił(a): admin
odsłon: 260

Na placu przy leśniczówce powitał nas pan leśniczy J. Kośmider, który przygotował nam odpowiednie miejsce, w którym mogliśmy upiec przyniesione kiełbaski, ziemniaki i chleb Hasłem przewodnim były słowa: ?Dbam o kondycję fizyczną?. Ognisko miało charakter integracyjny, mieliśmy się jeszcze bardziej poznać i zaprzyjaźnić. Po spożyciu kiełbasek wielu z nas udało się na spacer po lesie, gdzie zbieraliśmy grzyby. Leśniczy sprawdził, czy znalezione grzyby są jadalne, przy okazji uczył nas ich nazw. Były też konkursy i zabawy przy ognisku. Na zakończenie rozegraliśmy mecz w "dwa ognie" pomiędzy dziewczynkami i chłopcami. Jak się można było spodziewać - wygrali ci drudzy, wiec dziewczynki były niepocieszone. W przyszłości dojdzie zapewne do rewanżu, ale na niego musimy poczekać do wiosny.
Na koniec były wspólne fotografie, dzieci zostały też obdarowane prezentami od pana leśniczego.
Wszyscy byliśmy zadowoleni i rozbawieni, w znakomitych humorach spacerkiem wróciliśmy pod szkołę. Było to niesamowite popołudnie. Chcemy organizować jeszcze więcej tego typu imprez, które cementują klasę i pozwalają uczniom na pokazanie swoich zdolności artystycznych, sportowych oraz organizacyjnych.

Zdjęcia można obejrzeć tutaj.

skomentuj