PRZEGLĄD TEATRZYKÓW PROFILAKTYCZNYCH 2013

niedziela, 15 grudnia 2013

Ideą prezentacji jest przesłanie profilaktyczno - edukacyjne mające na celu przeciwdziałanie przemocy oraz promocja zdrowego stylu życia. Za najlepiej przedstawione problemy alkoholizmu, narkomanii czy agresji wśród młodzieży uczestnicy byli oceniani przez profesjonalne jury.
W tym roku wystawiliśmy przedstawienie pod tytułem "Zachowaj trzeźwy umysł - bądź sobą!", za które otrzymaliśmy II miejsce.
Nasi młodzi artyści doskonale grali swoje role, a piękna scenografia i oprawa muzyczna podkreślały walory widowiska.
W przyszłym roku postaramy się jeszcze bardziej i może uda się nam zdobyć pierwsze miejsce.

Zdjęcia z przedstawienia można obejrzeć tutaj.