Szkoła Podstawowa nr3 im. Juliana Tuwima w Nowej Soli - logo
Publiczna Szkoła - Julian Tuwim Lokomotywa
archiwum uroczystości aktualnosci certyfikaty nasi najlepsi dokumenty uczniowie kadra plan samorząd kontakt oferta historia zebrania kalendarz dzwonki programy podręczniki wspolpraca koła galeria inne szkolne nowa sól


Logo Polski Internet

Szkoła Promująca Zdrowie

SZLACHETNA PACZKA 2011

poniedziałek, 19 grudnia 2011
Zamieścił(a): admin
odsłon: 846

Projekt ten działa już od 11 lat. Ponad 2 mln ludzi w Polsce żyje w skrajnym ubóstwie. Mieszkają w złych warunkach, nie ogrzewanych mieszkaniach, w brudnych dzielnicach, często chodzą głodni. Nie stać ich na nowe ubrania i buty. Dzieci wstydzą się swojej biedy przed rówieśnikami. Dorosłych przytłacza życie.
Ideą SZLACHETNEJ PACZKI jest to, że biedni nie są skazani na porażkę. Dzięki pomocy materialnej, odpowiadającej na konkretne potrzeby, można zainspirować rodziny do zmagania się z własnym losem.
Dlatego nasza szkoła po raz kolejny zaangażowała się w przygotowanie Paczki. Największą wartością Paczki jest prezent. Przemyślany i odpowiedni dla tych, którzy go otrzymują. Zbiórka prezentów została przeprowadzona w wielu klasach. Uczniowie z wielką radością wsparli projekt, wykazali się bardzo dużym zaangażowaniem i przynieśli mnóstwo darów. Powstała ogromna Paczka, w której znalazło się wiele potrzebnych przedmiotów. SZLACHETNĄ PACZKĘ przygotowaną przez nas otrzymała wielodzietna rodzina z Nowej Soli.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym!!!

skomentuj