Szkoła Podstawowa nr3 im. Juliana Tuwima w Nowej Soli - logo
Publiczna Szkoła - Julian Tuwim Lokomotywa
archiwum uroczystości aktualnosci certyfikaty nasi najlepsi dokumenty uczniowie kadra plan samorząd kontakt oferta historia zebrania kalendarz dzwonki programy podręczniki wspolpraca koła galeria inne szkolne nowa sól


Logo Polski Internet

Szkoła Promująca Zdrowie

PREZENTACJE SZKOLNYCH TEATRZYKÓW PROFILAKTYCZNYCH

poniedziałek, 19 grudnia 2011
Zamieścił(a): admin
odsłon: 712

Wystawili oni przedstawienie pt. "Telewizja Wytrwam". W spektaklu wzięło udział 16 uczniów, którzy w ostatnich tygodniach ćwiczyli po dwie godziny dziennie. Jak widać żmudna praca nie poszła na marne.
Przedstawienie zawierało przesłanie profilaktyczno - edukacyjne, poświęcone tematyce uzależnień oraz promocji zdrowego stylu życia.
Spektakl "Telewizja Wytrwam" składał się z wprowadzenia, występu muzycznego (m.in. przeboje zespołów Ich Troje, Feel, Big Cyc), scenki na ławce, programów wyborczych, scenki w garderobie oraz baśni o Kopciuchu.
Na zakończenie występu aktorzy wyszli z przesłaniem do wszystkich rodaków, tych dużych i małych, grubych i chudych, starych i młodych -"Wytrwajcie w swoich postanowieniach!".
Komisja wysoko oceniła nasze przedstawienie, nagradzając pamiątkowym dyplomem, statuetką oraz koszem słodyczy. Sponsorem nagród był Urząd Miasta w Nowej Soli, a nagrody wręczył pełnomocnik d/s Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii Władysław Ziemianek.
Uczniowie bardzo dobrze zaprezentowali się na scenie, mieli świetne kostiumy oraz kolorową scenografię. Wszyscy bawili się znakomicie, a niezła gra aktorska przyczyniła się do tak dobrego wyniku.
Życzymy im dalszych sukcesów i udanych kolejnych występów.

Zdjęcia ze spektaklu można obejrzeć tutaj.

skomentuj