PREZENTACJE SZKOLNYCH TEATRZYKÓW PROFILAKTYCZNYCH

poniedziałek, 19 grudnia 2011

Wystawili oni przedstawienie pt. "Telewizja Wytrwam". W spektaklu wzięło udział 16 uczniów, którzy w ostatnich tygodniach ćwiczyli po dwie godziny dziennie. Jak widać żmudna praca nie poszła na marne.
Przedstawienie zawierało przesłanie profilaktyczno - edukacyjne, poświęcone tematyce uzależnień oraz promocji zdrowego stylu życia.
Spektakl "Telewizja Wytrwam" składał się z wprowadzenia, występu muzycznego (m.in. przeboje zespołów Ich Troje, Feel, Big Cyc), scenki na ławce, programów wyborczych, scenki w garderobie oraz baśni o Kopciuchu.
Na zakończenie występu aktorzy wyszli z przesłaniem do wszystkich rodaków, tych dużych i małych, grubych i chudych, starych i młodych -"Wytrwajcie w swoich postanowieniach!".
Komisja wysoko oceniła nasze przedstawienie, nagradzając pamiątkowym dyplomem, statuetką oraz koszem słodyczy. Sponsorem nagród był Urząd Miasta w Nowej Soli, a nagrody wręczył pełnomocnik d/s Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii Władysław Ziemianek.
Uczniowie bardzo dobrze zaprezentowali się na scenie, mieli świetne kostiumy oraz kolorową scenografię. Wszyscy bawili się znakomicie, a niezła gra aktorska przyczyniła się do tak dobrego wyniku.
Życzymy im dalszych sukcesów i udanych kolejnych występów.

Zdjęcia ze spektaklu można obejrzeć tutaj.