MIKOŁAJKI W FILHARMONII ZIELONOGÓRSKIEJ

wtorek, 13 grudnia 2011

Mieli okazję wysłuchać kolęd w wykonaniu solistki pani Justyny oraz poznać instrumenty muzyczne.
Nasz kolega z klasy III Dominik Gołemberski zagrał profesjonalnie na fortepianie kolędę "Lulajże Jezuniu". Atmosfera na imprezie była doskonała, a Mikołaj świetnie nawiązał do tradycji świątecznych. Klimat był bożonarodzeniowy, dzieci obdarowane zostały prezentami, zabrakło tylko oczekiwanego od dawna puszystego śniegu.
Zadowoleni i pełni wspaniałych wrażeń wszyscy szczęśliwie wrócili do szkoły, by podzielić się z kolegami miłymi wspomnieniami z mikołajkowej wizyty w filharmonii.

Zdjęcia z filharmonii można obejrzeć tutaj.