Kawiarenka dla Kubusia

poniedziałek, 12 grudnia 2011

Już kolejny raz spontaniczne działania przyczyniły się do zorganizowania słodkiej kawiarenki z której dochód (700 zł) został przekazany na rehabilitację przewlekle chorego chłopca - Kubusia Krysiaka. W akcję zorganizowaną przez panią Eugenię Kowalik zaangażowały się wszystkie klasy. Całemu przedsięwzięciu towarzyszyło wiele emocji i radości. Każdy mógł zostać Mikołajem - jedni piekli ciasta i gotowali galaretki inni sprzedawali, a jeszcze inni kupowali i się objadali, a wszystko by pomóc Kubusiowi wrócić do zdrowia.
To jest prawdziwe oblicze człowieczeństwa i najważniejsza lekcja tolerancji.

Zdjęcia z kawiarenki można obejrzeć tutaj.