Turniej Mikołajkowy Klas Pierwszych

czwartek, 08 grudnia 2011

Niestety na turnie nie przybyli uczniowie z pozostałych nowosolskich szkół. Jednakże trzy szkoły uczestniczące w sportowych zmaganiach dały z siebie wszystko. Konkurencje, w jakich dzieci brały udział to np. wyścigi rzędów, kozłowanie piłki, kopnięcie piłki do bramki, rzut obręczą i na koniec zbiorowe przeciąganie liny. Walka była zacięta do końca.
Ostatecznie wygrały pierwszaki z PSP-5, drugie miejsce zajęli uczniowie PSP-3, a trzecie - PSP-2. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki, a kapitanowie drużyn odebrali puchary dla szkół. Było wiele śmiechu i dużo zabawy.
Do zobaczenia na kolejnych turniejach!!!

Zdjęcia z turnieju można obejrzeć tutaj.