II interdyscyplinarny turniej szkół podstawowych p. h. "Wiedza i umiejętności kluczem do przyszłości"

sobota, 21 marca 2009

20 marca 2009 roku w Gimnazjum Numer 2 odbył się II interdyscyplinarny turniej szkół podstawowych pod hasłem "Wiedza i umiejętności kluczem do przyszłości". Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły wzięli w nim udział. Razem z koleżankami i kolegami z innych nowosolskich podstawówek (PSP2, PSP5, PSP6, PSP8) rywalizowaliśmy w różnych konkursach.
Oto nasze wyniki w poszczególnych konkursach:
Konkurs polonistyczny:
Maciejewska Paulina - I m
Pawłowska Klaudia - II m
Konkurs matematyczny:
Grzelak Kacper - III m
Konkurs języka niemieckiego:
Mikusiński Radoslaw - II m
Konkurs plastyczny:
Jania Daria, Lopko Karolina - II m
Konkurs muzyczny:
Bojdak Marcelina + chórek: Jonkaitis Agata, Lubarska Zuzanaa, Radziwon Judyta - II m
Konkurs sportowy(wyścig rzędów):
Niziałek Weronika, Kozłowska Monika, Wojtczak Klaudia, Daleki Konrad, Urbański Konrad, Wojtczyk Bartłomiej - I m
Konkurs sportowy( wyścig pływacki):
Wasyluk Magda - I m
Skowerska Natalia - II m
Miło nam się również pochwalić, że jako szkoła zajęliśmy II miejsce (powtórzyliśmy ubiegłoroczny wynik) i wygraliśmy DVD.
Myślimy, że za rok uda nam się wypaść równie dobrze a może nawet lepiej.
Serdeczne gratulacje od nauczycieli i opiekunów.
Partyka Mirosława
Zdjęcia z turnieju można obejrzeć tutaj.